21.- 24. června 2019

 

Páteční nálet soukromých vrtulníků ma letu z rakouského Wels Airfield do Schönhagenu v Německu byl jediným vzrušením pátečního provozu.

V neděli si výlet do Karlových Varů udělala Cessna 340 (D-IITS) Wimmer Felstechnik, pro palivo se zastavil na odletu z Memory Air Show v Roudnici n/Labem North American Rockwell OV-10B Bronco (G-ONAA) Eureka Aviation BVBA, což byla první návštěva tohoto typu na LKKV a k vidění byl též linkový Boeing B373-8MAw (VQ-BAW) společnosti Pobeda.

V pondělí byl napjatě očekáván přílet druhéhé charteru z Taškentu, na který byl naplánován jeden ze dvou Airbusů A320NEO, které společnost Uzbekistan Airways provozuje. Premiérový přílet byl téměř celých šest hodin letu zamaskován pod jiným číslem letu a směrován dle Flightradaru24 do Milána. Nakonec Airbus A320-251NEO (UK-32021) přeci jen přistál na RWY11 přesně na čas a těsně po západu slunce, což byla první návštěva typu na karlovarském letišti.

Cessna 404 Titan (OK-TSG) TopGis, s.r.o.odpočívá po celodenním snímkování zemského povrchu, ve kterém bude zítra pokračovat.

 

 
 

© lkkv air spotters group