18.- 20. září 2018

 

 

Z německého Schwäbisch Hall-Adolf Würth Airport přilétla Cessna 340A II (D-INGO) firmy Hackl Pamer se skupinou obchodníků. Vzápětí z Nice-Cote ď Azur dorazil Dassault Falcon 900DX (M-DADI) Club Premier Limited letící pro Jet Aviation Business Jets AG. Ten má lánován návrat na neděli, ale již dnes si odskočil do Berlína.

S fotbalisty CSKA Moskva na zápas Ligy mistrů s plzeňskou Viktorií měl dorazit speciál Aeroflotu již v úterý, nakonec však letěli do Prahy?? A tak jsme s obavami čekali, zda alespoň zpáteční let bude vypraven z Karlových Varů - a povedlo se, i když s velkými nervy. Letoun, který pod kódem AFL7002 odstartoval z Moskvy-Šeremetěva byl dle FR24 směrován opět do Prahy, což byla naštěstí chybička. Airbus A320-214 (VP-BWE) Aeroflotu vyvedený v působivých klubových barvách PBC CSKA přistál na RWY29 karlovarského letiště ve čtvrt na dvě v noci a po zhruba hodinovém průletu se vydal na zpáteční let do Moskvy. Třetí nejstarší letoun ve flotile AFL známe z LKKV z doby, kdy Aeroflot provozoval do Varů pravidelnou linku, ještě v klasických barvách Aeroflotu.

Brzy ráno se ještě objevil po letu z Baku Airbus A320-214CJ Prestige (4K-AI07) Azerbaijan Airlines pro skupinu VIP cestujících, které před týdnem dovezl.

 

 
 

© lkkv air spotters group