.

03.- 05. listopadu 2017

 

 

Již druhý týden parkující Hawker 900XP (9H-GYB) Comlux Malta Ltd má naplánován odlet zpět do Moskvy-Vnukova na pondělní dopoledne. Ve čtvrtek přilétnuvší Gulfstream Aerospace G550 (OE-IZI) rakouské společnosti Tyrolean Jet Service, odlétne až v pondělí odpoledne se svými zákazníky do ázerbajdžánské metropole Baku.

Pátečními návštěvníky bylyi tyto letouny; Cessna 525B CitationJet CJ3 (OK-KIN) pražské firmy Aeropartner AS, která dorazila z Londýna-Lutonu a prázdná pokračovala na domovskou základnu v Praze-Ruzyni. Zajímavý stroj - Piaggio P.180 Avanti (N779RS) v majetku Bank of Utah Trustee letící pro firmu HSBW GmbH Wesendorf, jenž byl na cestě ze španělské Girony a po zastávce pro doplnění paliva pokračoval do ruského Petrohradu.

V sobotu dorazivší Embraer ERJ 135BJ Legacy 600 (M-OLEG) Hermitage Air bude na Apronu karlovarského letiště k vidění do pondělního poledne, kdy má naplánován odlet na moskevské letiště Vnukovo.

Pošmourná meděle patřila Embraeru EMB 550 Phenom 300 (D-CSCE) Luxaviation Germany, který si přilétl z Paderborn/Lippstadtu pro cestující mířící do Londýna-Lutonu. Pravidelnou nedělní linku OK908/909 do/z Moskvy-Šeremetěva na ranním i odpoledním průletu osluhoval Airbus A319-112 (OK-NEN) Českých aerolinií.

 

 
 

© lkkv air spotters group